Faaliyet Alanları

Otopark Sistemleri

SKIDATA BİLİŞİM ve TİC. LTD. ŞTİ.
Yeşilköy Mahallesi Atatürk Cad.
EGS Business B2 Blk. Kat. 12 No: 378
34149 Bakırköy / İstanbul

Ofis İletişim: Mrs. Alev Nur Ateş
[t] +90 212 7033020-21
[f] +90 212 7033022
[e] info.tr@skidata.com
[w] www.skidata.com.tr

Otopark Sistemleri Teknik Destek:
[m] 0533 096 77 33
[e] support.tr@skidata.com


Ziyaretçi Geçiş Sistemleri Distribütörümüz

TOLGRUP TEKNOLOJİ ELEKTRONİK SİST. İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yeşilce Mah. Durgun Sok. No:3A 
34418 Kağıthane / İSTANBUL

[t] +90 212 222 50 90
[f] +90 212 320 48 58
[e] info@tolgrup.com
[w] www.tolgrup.com

  • Bir bakışta - SKIDATA

    SKIDATA hakkında kısa bir genel fikir almak için tıklayınız. İndir [PDF 1,2 MB]

Çözümlerimiz

SKIDATA çözümleri, sezgisel, işletimi kolay ve bir hayli güvenli çözümleri ile dünya genelindeki müşterilerini memnun etmektedir. SKIDATA’ nın sunduğu bütüncül çözümler, müşterilerinin başarısının anahtarıdır.

Otopark İşletmecilerine Yönelik Çözümler

Profesyonel otopark işletmeciliği söz konusu olduğunda, Avustralya’ dan İskandinavya’ ya kadar bütün uluslararası işletmeci şirketler SKIDATA uzmanlığına güveniyor. Kazancınızı arttırabilir, masraflarınızı düşürebilirsiniz. İşinize genel bakışınızı güçlendirin. İhtiyaçlarınıza uyarlanmış, ekonomik ve verimli birinci sınıf SKIDATA teknolojisi ile kârlı otopark işletmeciliği yapabilirsiniz.

Havaalanlarında Otopark Çözümleri

Buradaki sihirli kelime "kesintisiz seyahat". Arabanızla havaalanına ulaşabilir, rahatça park edebilir ve uçağınıza binebilirsiniz. SKIDATA, havaalanlarında otopark işletmeciliğine yönelik pek çok seçkin servis sunuyor. Müşterileriniz, park yeri rezervasyonlarını ve ödemelerini online gerçekleştirip, SKIDATA çözümleri sayesinde otoparktaki park yerlerini çabucak ve rahat bir şekilde bulabiliyor.

Müşterilerinize park yerlerine hızlı bir ulaşım imkânı sağlayarak akışı hızlandırabilir ve yolcuların mutlu ve endişesiz olmalarını sağlayabilirsiniz. SKIDATA hem Atatürk, Sabiha Gökçen veya Antalya Havalimanı gibi yerel hem de Schiphol, Hong Kong veya Londra Heathrow gibi uluslararası havaalanlarının otoparklarının işletmeciliğinde uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir.

Ofis - İş Merkezi Otopark Çözümleri

Bir otopark, bir çok firma. Ofis ve iş merkezlerinin giriş ve çıkış hatları bir çok çalışan, müdavim ve konuk tarafından kullanılmakta. Bunun için, otomatikleşmiş işletim ve kullanım oranı şeffaflığı gerekmekte. Buradaki zorluk düzenli kullanıcıların yönetiminde. SKIDATA Online-araçlar sizin için bunun icabına bakar.

Bir operatör gibi, kiracı şirkete otopark tesis koşulları atarsınız. Daha sonra bu şirketler, çalışanlarını ve misafirlerini kendileri yönetirler. SKIDATA Online hizmetler ile bu gayet kolay. Çözüm, günlük ziyaretçiler için de geçerli.

Kısaca: Hizmet paketi, kısa süreli park edenler kadar uzun süreli park edenleri de kapsamakta.

Konutlara Yönelik Otopark Çözümleri

Konut sahiplerinin park yerlerine ve profesyonel işletmeciliğe yönelik talebi giderek büyüyor. Çünkü dünya nüfusunun yarısından fazlası artık şehirlerde yaşamakta. Şehirlerde yaşayanlar için her gün kullanabilecekleri bir park yeri imkânı sağlamanın önemi artıyor. Kiracı ve ev sahiplerinin rahatça gelip park edebilmesi için alan yaratın. Günbegün hands-free kotrollü giriş-çıkış medyaları kullanarak parklanma yapabilirler. Konut sakinleri saf, anahtarsız rahatın keyfini sürerler.

“Park Et & Devam Et" Çözümleri

İş gereği veya eğlence amaçlı olsun, seyahat etmek her zaman mümkün olduğunca basit olmalıdır. Parklanmanın ulaşım sisteminin bir parçası olarak entegrasyonu, seyahat eden kişiye, arabasını park yerinde bırakıp başka bir toplu taşıma aracına geçmek üzere çabuk, rahat ve stressiz bir imkân sunar. 

SKIDATA Online servisleri ve çözümleri, kontrollü geçiş sistemleri teknolojisine kesintisiz bağlantı, merkezi işletim ve kontrolün yanı sıra, sayısız ürün ve hizmetin satışını mümkün kılar.

Süpermarketlere Yönelik Otopark Çözümleri

Elleri alış veriş paketleri ile dolu müşterilerin her şeyden önce bir tek isteği vardır: Mağazaya olabilecek en yakın yerde bir park yeri. Bu hizmet sayesinde mağazanın önünde rahatça park etmelerini sağlayabilirsiniz. Müşteriniz, sağladığınız bu konfor sayesinde memnun kalacak ve alışveriş için bir kere daha gelecektir. SKIDATA Online sayesinde başkaları ücret ödemek zorunda kalırken müşteriniz bu imkandan ücretsiz yararlanır. Bu çözüm ayrıca çalışanlarınız için de geçerlidir: Profesyonel uzun süreli parklanma yönetimi ile, parklanma izinleri esnek bir şekilde sağlanır ve çalışanlarınız hands-free kontrollü geçiş medyaları ile her gün rahatça araçlarını park edebilir. Kısaca siz kendi işinize yoğunlaşırken SKIDATA Online, otopark işletmeciliği detaylarını sizin adınıza çözümler.

Otel ve Kamu Binalarına Yönelik Park Çözümleri

Ziyaretçileriniz her şeyden önce size ulaşmak ister. Onları bin bir zahmetle park yeri aramak zorunda bırakmayıp, istedikleri işe yoğunlaşmalarına izin verin. Uluslararası otel zincirlerinden bir hastanenin karmaşık gerekliliklerine oradan üniversiteler için kapsamlı çözümlere - SKIDATA, kontrollü geçiş yönetimini, kişiselleştirilmiş veri taşıyıcılar ile parklanma ve ödemeyi elverişli ve müşteri dostu kılar.

Alışveriş Merkezlerinde Otopark Çözümleri

Huzurlu alışveriş rahat bir şekilde park etmekle başlar. Müşterileriniz için hayatı kolaylaştırın. Diğerleri öderken müşterileriniz ücretsiz park etmesini mi istiyorsunuz? Rezerve park yerleri var mı? Otopark hizmeti özel ek hizmetlerle bağlantılı mı? Çalışanlarınız serbestçe giriş yapabiliyor mu? Bunların hepsini sağlayabiliriz. SKIDATA otopark yönetimi iş modelinize rahatça uyum sağlar.

Kayak Merkezlerine Yönelik Çözümler

SKIDATA, Alp Dağları' ndaki spor bölgeleri için kontrollü geçiş yönetiminde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir ve bu alanda ilktir. Sektörde ilk şirket olarak kayak bölgeleri için elektronik biletler ve yazar kasalar sunmuştur. Bugün SKIDATA, Alp stilinde spor tesislerine yönelik kontrollü geçiş çözümleri ve bilet sistemlerinde dünya çapında lider şirket konumundadır.

SKIDATA ile kayak tesisinize canlılık kazandırabilirsiniz. Kesintisiz iş akışını maksimum gelirle birleştirebilirsiniz. Öte yandan müşterileriniz, spor yapma keyfine çabuk ve rahat bir şekilde ulaştıkları için memnun kalacaklar.

Turistik Bölgelere Yönelik Çözümler

Masrafları düşürmek ve karlılığınızı artırmak istemez misiniz? Aynı bölge içerisindeki çeşitli işletmeler çoğu zaman birbirlerinden farklı sistemler kullanır ve her biri kendi başına yatırım yapar. İşletmeler arasında işbirliği oluşturabilirsiniz. Otelcilik, yerel ulaşım işletmeciliği, dinlenme tesisleri, bisiklet veya kayak kiralama ve benzeri işler birbirini çok iyi tamamlar. Bölgenin tüm imkânlarını bir arada pazarlayarak müşterilerinizin bütün bu hizmetlere aynı misafir kartı ile erişimini sağlayabilirsiniz. Böylece bir yandan masraflarınızı düşürerek ciro ve kârınızı arttırırken, diğer yandan da daimi müşteri kazanırsınız.

Stadyum ve Arenalara Yönelik Çözümler

Taraftar, misafir ve organizatörlerin memnuniyeti çoğu zaman sorunsuz, güvenli ve çabuk girişe bağlıdır. SKIDATA’ nın stadyumlar için öngördüğü kapsamlı kontrollü geçiş çözümleri on binlerce taraftarın kısa bir süre içerisinde herhangi bir sorun yaşanmaksızın stadyuma girebilmesini güvence altına alıyor. SKIDATA’ nın modern tekniği bu bağlamda müşteri gereksinimlerine öncelik verirken, güvenliği ve giriş hızını odak noktasına almaktadır.

Şu anda, dünya genelinde 200' den fazla stadyumda SKIDATA ürünleri kullanılmakta. SKIDATA özellikle büyük organizasyonlar ile dikkat çekmekte: 2004' de Portekiz' de düzenlenen Avrupa Futbol Şampiyonası ve 2006' da Almanya' da düzenlenen Dünya Şampiyonası' ndan beri bu organizasyonların en az %50' si SKIDATA' nın stadyumlar ve arenalara yönelik kontrollü geçiş sistemlerine güvenmeyi sürdürmekteler. 

Fuar ve Sergi Merkezlerine Yönelik Çözümler

Ticari fuarlar ve sergi alanı yönetimi deneyim, genel bir kavrayış, soğukkanlılık ve kontollü geçiş ve pazarlamanın mükemmel desteğini gerektirir. SKIDATA' nın profesyonel ziyaretçi yönetimi fuar ziyaretçilerine stressiz ve çabuk giriş sağlar. Bu bağlamda toplanan veriler satış sonrası pazarlama faaliyetleri için kullanılabilir. Kontrollü geçiş yönetimi elbette belirli gereksinimlere uygun esnekliktedir.

Tematik ve Eğlence Parklarına Yönelik Çözümler

Eğlenceye giriş çok kolay olmalı. SKIDATA' nın yenilikçi otopark ve insan kontrollü geçiş çözümleri otoparka ve eğlence alanlarına sorunsuz giriş sağlar. Böylece eğlence ve turistik etkinlik alanı ziyaretleri hem müşteriler, hem de işletmeci açısından hoş bir serüven haline gelir.

SKIDATA’ nın tematik park, su parkı, hayvanat bahçesi veya diğer eğlence merkezlerine yönelik etkin ziyaretçi yönetimi kapsamındaki bütüncül çözümleri, belirli müşteri gruplarına uygun yaklaşımlar ve açık sistem arayüzleriyle gereksinimleri karşılar.

SKIDATA Turkey (Araç Erişim)
SKIDATA Bilişim ve Tic. Ltd. Şti.
Yeşilköy Mahallesi Atatürk Cad.
EGS Business B2 Blk. Kat. 12 No: 378
34149 Bakırköy / İstanbul
Kontaktperson: Mrs. Alev Nur Ates

[t] +90 212 7033020-0
[f] +90 212 7033022
[e] alev.ates@skidata.com
[w] www.skidata.com.tr

TOL GRUP A.Ş.
GÜRSEL MAHALLESİ KAĞITHANE CADDESİ , TOL PLAZA / NO:36
34400 KAĞITHANE / ISTANBUL, Turkey
Contact person: MR. MUSTAFA TOL
[t] +90 212 222 50 90
[m] +90 533 421 30 60
[f] +90 212 320 48 58
[e] nstol@tolgrup.com
[w] www.tolgrup.com