Otomatik otopark bariyer

Otomatik otopark bariyer Barrier.Gate

Barrier.Gate yeni rotalar açıyor!

Giriş firmanız için kartvizit demektir. Otopark tesisinize kendine özel işaretini verin. Otopark bariyerlerini kendi şirket renklerinizle özelleştirin. Standart boomlu (çubuklu), ışıklandırılmış boomlu veya mafsallı bariyer kolları arasında seçim yapın ve kullanıcılara stop lambası etkisiyle kolay geçiş sağlayın. Otopark müşterileriniz için fikirlerinizi sınırlamayan, güvenilir bariyerler!

Giriş ve Çıkış Bilet Makinesi: Power.Gate

Bilet makineleri arasında evrensel multi-yetenek

Power.Gate, en modern ve çeşitli bilet teknolojileri ile biletleme sektörü için kapsamlı teklifler sunuyor. Touch free RFID ve barkot teknolojisi en yüksek seviyede güvenilirliği garanti ediyor.

Her bütçe için uygun olan bilet makinesi, ilave kazançlar için kapsamlı reklam fırsatları da sunuyor. İş modellerinizi genişletin; kent çözümlerinin bir parçası olun. Power.Gate size, en iyi şekilde destekler.

Giriş ve Çıkış Bilet Makinesi: Lite.Gate

Lite.Gate bilet okuyucu ile kolay biletleme

Lite.Gate, konu sadece bilet okuma olduğunda akıllı bir seçenektir. Küçük bilet makinesi RFID ve barkot bilet çözümlerinde büyür ve aynı azmanda modern online dünyaya da girişi sağlar. İlaveten, tasarım ve müşteri desteği ile dikkati çeker.

Yüksek sınıf malzeme ve parlayan özellikler, mimarinin tüm tipleri ile zarifce harmanlanmıştır. Çift yönlü video iletişimi ile firmanızın bir yüzü olmuş olur. İzleme ve ses için uzmanlıkla optimize edilmiş operasyonel rehberlik olumlu kullanıcı deneyimi sağlar. Geniş reklam imkanları ilave kazançlar yaratır.

Geçerken bilet kontrolü

Geçerken bilet kontrolü

Mobil.Gate 'check & nakit'

MobileReader.Gate geçişte tam kontrol sağlar. Ve bunu tek ellik bir işlemle rahatça ve kolayca yapar. RFID veri taşıyıcılarına her zaman ve her yerde serbestçe veri yazma ve okuma! Bilet sahtekarlarına para üstü verilmez.

SKIDATA Turkey (Araç Erişim)
SKIDATA Bilişim ve Tic. Ltd. Şti.
Yeşilköy Mahallesi Atatürk Cad.
EGS Business B2 Blk. Kat. 12 No: 378
34149 Bakırköy / İstanbul
Kontaktperson: Mrs. Alev Nur Ates

[t] +90 212 7033020-0
[f] +90 212 7033022
[e] alev.ates@skidata.com
[w] www.skidata.com.tr

TOL GRUP A.Ş.
GÜRSEL MAHALLESİ KAĞITHANE CADDESİ , TOL PLAZA / NO:36
34400 KAĞITHANE / ISTANBUL, Turkey
Contact person: MR. MUSTAFA TOL
[t] +90 212 222 50 90
[m] +90 533 421 30 60
[f] +90 212 320 48 58
[e] nstol@tolgrup.com
[w] www.tolgrup.com